noscript-img
wstecz
kontakt
BIP
logowanie

Szkoła zatrudni:

Artykuł dodany 25.07.2022 r. | DyrektorSzkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Okleśnej poszukuje psychologa z przygotowaniem pedagogicznym. Wymiar 6 godzin tygodniowo. Elastyczne godziny pracy.
Chętne osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. 12 282 86 99.


Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Okleśnej poszukuje pedagoga specjalnego z przygotowaniem pedagogicznym. Wymiar 6 godzin tygodniowo. Elastyczne godziny pracy.
Chętne osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. 12 282 86 99.

Zajęcia rytmiczno-taneczne

Artykuł dodany 07.07.2022 r. | Administrator


Szkoła w Okleśnej zaprasza na
zajęcia rytmiczno-taneczne 🕺💃
w sierpniowe wtorki:

2 sierpnia
9 sierpnia
16 sierpnia
w godzinach: 13:00-14:00.

 

 

 

Uroczyste zakończenie roku 2021/2022

  Zdarzyło się 24 czerwca 2022 -   od tego czasu upłynęło: 52 dni


Nareszcie nadszedł tak długo wyczekiwany przez wielu moment zakończenia kolejnego roku szkolnego. Na uroczystej akademii pożegnaliśmy kolegów i koleżanki z klasy ósmej, którzy od września ...

zobacz
Monika Kozioł

Komers

  Zdarzyło się 22 czerwca 2022 -   od tego czasu upłynęło: 54 dni


22 czerwca klasa ósma bawiła się na komersie zwieńczającym osiem lat wspólnej nauki. Był to czas wspaniałej zabawy, wspólnych tańców, ale także podziękowań, wspomnień i pożegnań ...

zobacz
Monika Kozioł

Wycieczka do Wrocławia

  Zdarzyło się 10 czerwca 2022 -   od tego czasu upłynęło: 66 dni


Uczniowie klas IV-VIII długo musieli czekać na upragniony wyjazd. Wrocław na szczęście nas nie zawiódł. Piękna pogoda, miła pani przewodnik, wrocławskie krasnale i malownicze ...

zobacz
Monika Kozioł

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Artykuł dodany 28.02.2022 r. | Anita Lech

Wojna na Ukrainie poruszyła nas wszystkich, dlatego miniony tydzień w naszej szkole upłynął nam na akcji solidarności z naszymi sąsiadami.
W ramach projektu „Solidarni z Ukrainą” Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził zbiórkę produktów żywnościowych, artykułów medycznych, środków higienicznych i chemicznych. Wszystkie dary zostały przekazane do Urzędu Gminy w Alwerni, skąd będą przewiezione i rozdysponowane wśród potrzebujących Ukraińców.
Uczniowie klas starszych na zajęciach lekcyjnych poznawali historię tworzenia się państwa ukraińskiego, jego symbole narodowe, zasięg terytorialny. Przygotowali też krótkie rozmówki polsko – ukraińskie. Efekty pracy uczniów zostały przedstawione na gazetce na korytarzu.

   

zobacz


Świadczenie z programu - Rodzina 500 plus.

Artykuł dodany 28.01.2022 r. | Administrator


 Od stycznia 2022 r. obsługę programu "Rodzina 500 plus" zaczął przejmować Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Stopniowe przejęcie realizacji programu "Rodzina 500 plus" przez ZUS oznacza, że gminy będą kontynuowały wypłaty świadczeń do końca okresu, na jaki je przyznały, czyli do końca maja 2022 roku.
Rodzice, którzy już pobierają środki z programu 500 plus i chcą otrzymywać środki w kolejnym okresie świadczeniowym – od 1 czerwca 2022 roku do 31 maja 2023 roku - mogą złożyć taki wniosek do ZUS już od 1 lutego br.

zobacz


Sukces w konkursie recytatorskim

Artykuł dodany 29.08.2021 r. | Dyrektor

Ogromny sukces w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
zobacz
Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik
zobacz
Szkolny konkurs piosenki świątecznej w języku angielskim „Christmas Songs and Carols”
zobacz
Gminny Bożonarodzeniowym Konkursie Piosenki „Merry Christmas, Everyone”
zobacz


Informacje bieżące

Artykuł dodany 22.12.2021 r. | DyrektorSzczepienia COVID-19

Artykuł dodany 05.06.2021 r. | Dyrektor

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych. Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.


Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat
Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat
Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – komunikat MEiN

Zobacz podziękowanie za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – część III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię! Dla naszej szkoły ...

Fotka z galerii